Вівторок, 21.11.2017, 01:43

поради батькам

„У сімї закладається коріння,

з якого виростає пагін,

і гілки, і квітки, і плоди...”

В.Сухомлинський

Сімя – це середовище, в якому дитина засвоює правила поведінки, вчиться правильно діяти в предметному світі, що її оточує.

Від сімї починається шлях дитини до пізнання світу, свого становлення як особистості. Життєвою дорогою дитину ведуть два розуми, два досвіди: сімя та дитячий садок.

Успішний звязок батьків із дитячим садком

може бути досягнутий двома шляхами:

-         Послідовне двохстороннє спілкування.

-         Різноманітні шляхи залучення.

Для ближчого знайомства проводимо „Дні відкритих дверей”, коли батькам надається можливість стати учасниками освітньо-виховного процесу в ДНЗ. Це сприяє їх педагогізації, допомагає по-новому  подивитися на своїх дітей, озброює різноманітними методами впливу на малят, організації їх ігор. А крім того, дає родинам упевненість у тому, що дітям в дошкільному закладі затишно і комфортно.

Анкетування батьків, бесіди з ними, відвідування дітей удома

допомагає дізнатись про кожну родину, про умови виховання дитини,

про улюблені види діяльності малят, його смаки і уподобання.

Батькам завжди необхідно памятати:

1.     Любіть дитину такою, якою вона є, а не такою, якою ви хотіли її бачити.

2.     Завжди розумійте дитину, частіше згадуйте слова:

„Найбільше щастя, коли тебе розуміють”.

3.     Ніколи ні з ким не порівнюйте свою дитину.

Памятайте: ваша дитина незрівнянна,

саме така вона єдина на всій планеті.

Переглядів: 909 | Додав: Sadok | Рейтинг: 0.0/0
Ім`я *: