Неділя, 24.09.2017, 16:53

Відновив свою роботу у 2005 році.

Загальна площа орендованих приміщень (навчально-ігрова кімната, спальна кімната, харчоблок) – 357.5 м2

Працює за 5-ти денним режимом з 10,5 годинним перебуванням дітей.
З 01.12.2010 року працює 2 групи для дітей віком від 3-х до 6-ти років.
На 01.01.16 р. в закладі виховується 48 дітей.

Навчально-виховний процес здійснює 6 педагогічних працівників:

Завідувач  Чижівським ДНЗ "Лисичка" – Маранчак Леся Вікторівна

Освіта вища. Педагогічний стаж - 20років ,на даній посаді - 11 років , з 2005 року.
Вихователі –  Ратушнюк О.В., Серпутько Л.В., Весельська Я.В., Ковальчук Н.Ю.

Музичний керівник – Романюк Н.Б.

Основним завданням  дошкільного закладу є:

Формувати життєву компетентність, духовну культуру у дітей засобами ігрової діяльності та образотворчого мистецтва.

Новини

29.12.2015 р.   у  Чижівському  ДНЗ " Лисичка" проходило Новорічне свято, на яке з нетерпінням чекали наші вихованці. До дітей в гості завітали герої різних казок,звірята, з якими вони залюбки гралися, потрапляли в різні пригоди,були сміливими,дружніми,кмітливими, активними, за що Дід Мороз і нагородив солодкими подаруночками.

У дошкільному навчальному закладі з 09 по 13 листопада 2015 року проходив Тиждень безпеки дорожнього руху. Всі заплановані заходи були спрямовані на вироблення готовності вихованців запобіганню випадків травмування під час переходу по вулиці, дорожньо-транспортних пригод.
     У кожній групі був оформлений інформаційний куточок з правил безпечної поведінки на дорозі, де батьки

мали змогу ознайомитися з матеріалами  щодо правил безпечної поведінки їх та їхніх дітей.
    Також було оформлено осередок для дітей з правил безпеки на дорозі, де знаходиться різноманітний ілюстрований

матеріал, «живі картинки» для вирішення дітьми нестандартних ситуацій, дидактичні ігри для закріплення знань з безпеки на дорозі.
     У цікавій доступній формі діти здобули  необхідну інформацію через проведення занять, спостережень, дидактичних ігор, бесід, рухливих ігор.

27  жовтня в Чижівському ДНЗ «Лисичка» проходило свято  «Щедра осінь » на якому старша група «Капітошка», показувала театральну виставу, «Господарочка», де маленька господиня варила українську страву «Борщ» , розповідаючи  про всі овочі, які входили в страву . Після вистави господиня Осінь подарувала всім дітям солодкі подарунки .

Педагогами впроваджується інноваційна педагогічна технологія «Метод «занурення» М.Щетиніна

А ще ми любимо працювати

... та поїсти смачної кашки

"У сімї закладається коріння,

і гілки, і квітки, і плоди...”

В.Сухомлинський

Сімя – це середовище, в якому дитина засвоює правила поведінки, вчиться правильно діяти в предметному світі, що її оточує.

Від сімї починається шлях дитини до пізнання світу, свого становлення як особистості. Життєвою дорогою дитину ведуть два розуми, два досвіди: сімя та дитячий садок.

Успішний звязок батьків із дитячим садком

може бути досягнутий двома шляхами:

-         Послідовне двохстороннє спілкування.

-         Різноманітні шляхи залучення.

Для ближчого знайомства проводимо „Дні відкритих дверей”, коли батькам надається можливість стати учасниками освітньо-виховного процесу в ДНЗ. Це сприяє їх педагогізації, допомагає по-новому  подивитися на своїх дітей, озброює різноманітними методами впливу на малят, організації їх ігор. А крім того, дає родинам упевненість у тому, що дітям в дошкільному закладі затишно і комфортно.

Анкетування батьків, бесіди з ними, відвідування дітей удома

допомагає дізнатись про кожну родину, про умови виховання дитини,

про улюблені види діяльності малят, його смаки і уподобання.

Батькам завжди необхідно памятати:

1.     Любіть дитину такою, якою вона є, а не такою, якою ви хотіли її бачити.

2.     Завжди розумійте дитину, частіше згадуйте слова:

„Найбільше щастя, коли тебе розуміють”.

3.     Ніколи ні з ким не порівнюйте свою дитину.

Памятайте: ваша дитина незрівнянна,

саме така вона єдина на всій планеті.